fbpx

1. Vyberte si kurz.

2. Vyberte si mestskú časť a v nej školu, na ktorú chcete dieťa prihlásiť. Momentálne má väčšina kurzov časy školského roka 2019/2020.

  • V prípade, že v tabuľke „Miesta a časy kurzu“ je uvedené „upresníme v sept.“, znamená to, že presný čas ešte nie je známy a zverejníme ho v najbližších dňoch.
  • V prípade, že v tabuľke nie je uvedený termín prvého tréningu, znamená to, že presný čas ešte nie je známy a zverejníme ho v najbližších dňoch.
  • Všetky informácie o termínoch kurzu a prvom tréningu dostanete emailom emailom na základe prihlášky a tiež ich nájdete na webovej stránke. Sledujte nás.

3. Ak máte otázky, prečítajte si najčastejšie kladené otázky, napíšte nám vašu otázku emailom na adresu benitim@benitim.sk alebo nám zavolajte na 0940 825 553.

4. Prihlášky prijímame elektronicky, prostredníctvom kontaktného formulára. Po prihlásení dostanete kópiu svojej registrácie emailom. Ďalšie informácie o platbe, prvom tréningu i časoch tréningov dostanete taktiež emailom z adresy benitimpredeti@gmail.com.

POZOR
Uistite sa, že naša emailová adresa benitim@benitim.sk nekončí vo vašom spame. Ak áno, z adries spamu ju odstráňte, aby vám nič dôležité neušlo.
Ako na to? Kliknete na kategóriu správ označenú ako SPAM, vyhľadáte mail od nás a kliknete na tlačidlo „toto nie je spam“. Od tejto chvíle by vám mali aj ďalšie správy prichádzať priamo do doručenej pošty, nie do spamu.

5. To je všetko. Tešíme sa na stretnutie a veríme, že sa vašim deťom i vám bude páčiť.

BENITIM o.z. | © 2012 - 2022 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.