fbpx

Rozširujeme skupinu animátorov do letných táborov – denných a aj pobytového. Pre mladých ľudí, ktorí majú osobnostné predpoklady a skúsenosti s prácou s deťmi, predstavuje realizácia v letných BENI campoch rozšírenie skúsenosti a tiež možnosť si zarobiť.

BENITIM hľadá do letných táborov VŠESTRANNÝCH táborových animátorov a animátorov ŠPECIALIZÁCIÍ s nasledovným zameraním:

  • skupina AGENT v teréne a AGENT vyšetrovateľ. Od animátora požadujeme schopnosť naštudovať a dokreovať rámcový program, zahrať program s deťmi previesť ich ním počas týždňa. Predpokladáme záujem animátora o vojenskú tematiku záhady, hádanky a rébusy.
  • skupina SUPER pokus – od animátora požadujeme schopnosť naštudovať a dokreovať rámcový program, zahrať program s deťmi previesť ich ním počas týždňa. Predpokladáme záujem animátora o prírodu a vedu.

Základné info o táboroch

Denný tábor je v Bratislave v termínoch: 9. 7. – 13. 7. 2018 / 16. – 20. 7. 2018 / 23. 7. – 27. 7. 2018 / 30. 7. – 3. 8. 2018. Počas týždňa idú s deťmi animátori na dva výlety.

MZDA: od 120 € až 140 € za 5 pracovných dni v závislosti od skúseností, samostatnosti a nasadenia. Poskytujeme bezplatné obedy – výber z dvoch jedál, možnosť zabezpečenia stravovacích špecifík.

Pobytový tábor je v Podskalí v termíne: 12. 8. – 18. 8. 2018

MZDA: od 140 € v závislosti od skúseností, samostatnosti a nasadenia. Poskytujeme bezplatné ubytovanie a celodennú stravu, možnosť zabezpečenia stravovacích špecifík.

Požadujeme

Prax z táborov alebo škôl v prírode (prosím, píšte konkrétne skúsenosti, kde ste pracovali s deťmi akého veku). Neprijímame animátorov bez skúseností. Ďalej požadujeme ovládanie pohybových a animačných hier, kreativitu, zodpovednosť, dochvíľnosť, pedagogické schopnosti, samostatnosť, vek minimálne 18 rokov.

Výhodou je absolvovaný kurz animátora alebo pedagogickú školu (učiteľstvo / vychovávateľstvo).

Voľnočasový klub BENITIM organizuje pre deti na školách v Bratislave po vyučovaní športové tréningy, jazykové kurzy, tanečné tréningy, tábory.

Zamestnanecké výhody, benefity

Kvalitný program, kreatívny kolektív trénerov a animátorov, výborné vybavenie, k dispozícii máme herne, telocvične, športoviská, stravu v reštaurácii.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax z táborov alebo škôl v prírode, ovládanie pohybových a animačných hier, kreativitu,zodpovednosť, dochvílnosť, pedagogické schopnosti, samostatnosť, vek minimálne 18 rokov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30. 4. 2018

Kontakt

Mgr. Dana Becová
vedenie.beniklub@gmail.com

Bližšie info o táboroch

DENNÉ letné tábory v Bratislave – BENI camp 2018

POBYTOVÝ TÁBOR BENI camp 2018 – Podskalie

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.