fbpx

Nadácia Orange podporuje organizácie, ktoré majú víziu do budúcnosti, pristupujú k svojej práci odvážne a novátorsky, menia zaužívané zvyklosti a majú pozitívny vplyv v oblasti, ktorej sa venujú vytrvalo a dlhodobo. Benitim je medzi piatimi finalistami za rok 2016 v kategórii Vzdelávanie.

Benitim je nominovaný za systematický prístup v oblasti rozvoja pohybovej kultúry u detí s rôznymi predispozíciami a za vytvorenie všestranného programu rozširujúceho nielen gramotnosť detí v športových aktivitách, ale zabezpečujúci individuálny prístup, naplnenie prirodzených potrieb detí, sebaposúdenie a spokojnosť detí.

Ocenenia budú udelené a zverejnené 18. mája 2017 počas slávnostného gala večera za prítomnosti nominovaných mimovládnych organizácií, členov hodnotiacej komisie, členov Správnej rady a predstaviteľov Nadácie Orange, zástupcov médií a pozvaných hostí.

Benitim sa ako finalista taktiež uchádza o Cenu verejnosti prostredníctvom online hlasovania. Hlasujte za našu organizáciu a pomôžte priviesť k športu ešte viac detí. Bude to naše spoločné víťazstvo. Ďakujeme.

Hlasovať môžete tu.

Držte nám palce.

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.