fbpx

Existuje cca 90 športov, ktoré sú celosvetovo najsledovanejšie a teda aj u mladých najviac obľúbené.  Viete, ktorý z nich sa najviac Vášmu dieťaťu hodí?

Vedieť odpoveď na túto otázku je v súčasnej digitálnej dobe veľmi podstatné, pretože rodiča ani tréneri nemajú šancu náhodnými pokusmi získavať deti pre šport. Konkuruje im množstvo elektronických zariadení, ktoré ich veľmi rýchlo stiahne na svoju stranu. Ak si dieťa vyskúša jeden, dva športy a nezaujmú ho, oddá sa lákavejšiemu svetu mobilov a počítačov. 

Vsaďme preto na istotu a ponúknime deťom tie športy, ktoré najviac vyhovujú ich vlastnostiam! Ktoré ich chytia za srdce a budú dlhodobo napĺňať. Aj keď sa rodičovi zdá, že dieťa baví napríklad futbal, môže to byť klamlivé. Momentálne sa možno dalo zlákať kamarátmi, ale ak vnútorne nevyhovuje jeho vlastnostiam, vydrží pri ňom možno rok, nanajvýš dva. Pretože ho nemá v DNA, neskôr ho bude otravovať. 

Ktoré športy teda budú najviac vaše deti baviť a budú v nich aj napredovať? 

To zistíte v jedinečnom BENITIM teste. Ide o psychologickú metódu mapovania osobnosti dieťaťa, na základe ktorej test vyberie vyhovujúce športové aktivity priamo na mieru. 

Čo sa v 3 stranovom výsledku z testu dozviete? 

  • test vyberie spomedzi 85 športov tie, ktoré vyhovujú kombináciám vlastností Vášho dieťaťa
  • zároveň vylúči tie športové aktivity, ktoré dieťa nebudú napĺňať
  • pochopíte, prečo sa dieťa radšej hrá a športuje samo, alebo naopak, prečo sa realizuje skôr v kolektíve 
  • zistíte, ako veľmi potrebujete dieťa motiváciu k dlhodobým aktivitám… napríklad k turistike, či cyklistike na dlhú trať 
  • spoznáte, či má Vaše dieťa dostatočnú koncentráciu a zručnosti pre cieľové športy – tenis, ping pong, golf, streľba 
  • zistíte, či má Vaše dieťa zmysel a cit pre bojové umenie, tanec alebo gymnastiku 
  • dozviete sa informácie k tréningom: ako má vyzerať, aby ho neodradil, kedy je počas tréningu dieťa najviac motivované a kedy potrebuje oddychovať, akú regeneráciu mu treba dopriať 
  • psychologický test dopĺňame aj o test aktuálnych fyzických parametrov dieťaťa, aby sme Vám odporučili kompenzačné cvičenie pre dosiahnutie rovnomerného, zdravého vývinu 

Využite jedinečnú príležitosť spoznať svoje dieťa viac do hĺbky. Jeho vlastnosti, ktoré ho predurčujú pre konkr. športy, či koníčky. Investujete 3 hodiny Vášho času. Prinesie to Vám i Vášmu dieťaťu nové poznanie.

PRIHLASUJTE SA TU:

 

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.