fbpx

Vaše deti sa v kurzoch zoznámili a zastabilizovali. Na každej hodine či tréningu naplno pracujú, ale zažívajú aj veľa zábavy. ŠPORTmaniaci majú za sebou tréningy niektorých špecializovaných športov, tanečnice začali s nácvikom choreografií, na angličtine sme uzavreli prvú lekciu. Parkouristi napredujú doslova míľovými krokmi a vôbec, je radosť vidieť u všetkých detí progres. Všetci usilovne zbierajú body do BENI bookov.

Tu sú najdôležitejšie udalosti, ktoré nás v nabližších mesiacoch čakajú:

Otvorené hodiny pre rodičov

 

Príďte sa pozrieť, ako Vaše dieťa napreduje a čo všetko už za posledné týždne zvládlo. Na športových tréningoch sa nemusíte len pasívne prizerať, zacvičte si s nimi 🙂 Deti dostanú od BENITIM-u tričká a malé odmeny za nazbierané body.

Otvorené hodiny na športových a tanečných tréningoch budú prebiehať od 22.11.2018 do 15.12.2018, na lekciách ANGLOspeakra v priebehu januára 2019. Pozvánku s termínom pre vašu skupinu zašleme e-mailom.

 

ŠPORT test: psychologicko-fyzické testovanie detí

Stále si nie ste istí, ktorý šport je pre Vaše dieťa vhodný? Dajte ho otestovať! Ako jediní na Slovensku sme vyvinuli komplexný test osobnostných a fyzických predpokladov dieťaťa pre jednotlivé športové oblasti.

Najbližší termín testovania: 19.1.2019 o 14:00 hod. v Ružinove.

Viac info tu. Pozor, na testovanie je potrebné prihlásiť sa vopred!

 

 

Snow CAMP 2019 – lyžiarsky a snowboardový výcvik s pobytom

Zima sa blíži a my sa tešíme na dobrú lyžovačku. Prihláste svoje dieťa na lyžiarsky / snowboardový kurz, kým sú ešte voľné miesta.

 

Termín: 2.1.- 6.1. 2019

Miesto: Hotel FRANTIŠEK a SKI Kohútka

Cena: 260,- €

Pre koho: deti vo veku 8 – 14 r., úroveň od mierne pokročilých vyššie

V cene je zahrnuté: autobusová doprava tam a späť, ubytovanie s plnou penziou, 4 dňový skipass, lyžiarsky/snowboardový výcvik s trénermi z BENITIMu, večerný animačný program, úrazové poistenie, kyvadlová doprava na svah a späť, tréning v bazéne.

 

ŠPORTmaniak CUP

ŠPORTmaniaci sa už zapojili do celoročnej súťaže medzi jednotlivými školami. Ten najlepší tím ŠPORTmaniakov získa na konci šk. roka putovný pohár ŠPORTmaniak CUP + malé prekvapenie 🙂

Víťazi ŠPORTmaniak CUP 2017/2018 – ŠPORTmaniaci zo ZŠ Malokarpatské nám.

Víťazi ŠPORTmaniak CUP 2017/2018 – ŠPORTmaniaci zo ZŠ Malokarpatské nám.

Ako to funguje?

V pravidelných tréningoch ŠPORTmaniak na školách za celý školský rok deti absolvujú súťažné disciplíny zo všestrannej športovej prípravy a zo špecializovaného športu, ktorý práve trénujú. Získané body sa započítajú do celkového poradia.

Výsledky nájdete čoskoro na našom webe a deti tak môžu vidieť ich aktuálne poradie. Výsledky sa aktualizujú vždy po skončení tréningového bloku. Priebežné výsledky v roku 2018/2019 nájdete na tomto linku na konci novembra.

 

 

 

 

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.