fbpx

Malé deti majú tú výhodu, že sa dokážu naučiť oveľa rýchlejšie cudzí jazyk ako my dospelí. Deti majú jednoducho prirodzenú schopnosť učiť sa jazyky. Mozog dieťaťa je neuveriteľné tvárny, treba s ním však neustále „pracovať“. Psychológovia odporúčajú zamestnávať mozog dieťaťa, čím sa mu stimulujú mozgové bunky a tak sa môže učiť stále nové a nové veci oveľa rýchlejšie.

Pri menších deťoch je preto veľmi dôležité vedieť upútať ich pozornosť a docieliť, aby pozorne vnímali. Preto u nás pracujeme s deťmi zábavnou formou, ktorú máme už rokmi overenú. Lektori v BENITIMe sú profesionáli, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s deťmi – vedia ich zaujať, hodiny robia pútavo, originálne a hlavne s výsledkami. A čo je najdôležitejšie – deti naozaj na hodine spolupracujú s lektorom.

Nebojte sa s deťmi pracovať – prihláste ich na lekcie angličtiny, prípadne skúste ukážkové hodiny, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní. Čím skôr začnete s deťmi pracovať, tým skôr budete vidieť prvé výsledky. A nezabúdajte, cudzie jazyky sú v dnešnej dobe naozaj dôležité, nie iba pri cestovaní, ale aj pri štúdiu, práci atď.

A čo ponúkame my? Máme aj škôlkarov a taktiež pracujeme aj so školákmi.

BUBLINKY – angličtina pre škôlkarov

Prostredníctvom našich skúsených lektorov učíme anglický jazyk už deti predškolského veku. Dosahujeme s nimi reálne výsledky. Prečo?

Pracujeme s nimi zábavnou a hravou formou – deti sa dokážu sústrediť počas celej lekcie. Je to pre nich oveľa zaujímavejšie ako klasické vyučovanie. Neučíme deti po slovičkách! Naopak, snažíme sa s nimi tvoriť celé vety tak, aby chápali celé vetné konštrukcie. Dieťa sa tak nemusí zamýšľať nad spájaním slov.

Máme individuálny prístup. Čo to znamená? Zo skúsenosti vieme, že najefektívnejšie prebieha výučba v menších skupinkách, preto na našich hodinách máme maximálne 11 detí, nie viac. Tým garantujeme individuálny prístup, lektor sa tak dokáže skutočne počas hodiny venovať každému dieťaťu.

ANGLOspeaker – angličtina pre školákov

Učíme angličtinu aj školákov a naše výsledky hovoria za nás. Deti s nami zostávajú v kurzoch aj niekoľko rokov. Čo môže byť pre nás viac – ako spokojné deti, ktoré s nami pokračujú každý rok?

Pracujeme s kvalitnými učebnými pomôckami – používame učebnice z vydavateľstva Oxford University Press – Happy Series, tiež nechýbajú ani CD nahrávky slovíčok, fráz, konverzácií, ktoré sú určené aj v rámci prípravy doma.

Chceli by ste prihlásiť svoje dieťa? Tak potom TU nájdete prihlášku. Tešíme sa na každé dieťa, ktoré má chuť sa učiť angličtinu.

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.