Natália H.

Natália úspešne ukončila magisterské štúdium - šport a rekreáciu. Bakalára vyštudovala v Košiciach, Mgr. v Nitre. Taktiež si v Nitre dorobila pedagogické minimum na Pedagogickej fakulte. Po ukončení štúdií začala trénovať v BENITIMe šport a tanec.
Naty sa momentálne venuje profesionálne tancu. Je súčasťou Ladylicious skupiny, ktorú vedie Milan Kerekeš, ktorý je choreografom. Spolupracujú s TV Markíza, kde robia rôzne TV projekty ako napríklad Tvoja tvár znie povedome, Chart show, 2na1 a podobne. Taktiež sú súčasťou rôznych iných spoločenských podujatí. Natáliínym najväčším úspechom je to, že jej práca je to, čo ju baví, a to tanec, a členstvo v skupine Ladylicious.
Deti trénuje od 17 rokov. V roku 2011 si s dievčatami založili OZ Art Street Crew. Tanečnú skupinu s cca 80 deťmi. Dosiahli veľa úspechov na súťažiach. Popri tom tancovali na hokeji HC Košice ako roztlieskavačky. Koordinátorkou bola práve Natália.
Jej predstavy do budúcnosti: "Chcela by som pracovať aj naďalej s deťmi. Je možné, žeby som sa aj vrátila do Košíc a tam sa venovala naďalej deťom a pohybu."