fbpx

Dnes, keď mnohí majú oveľa viac ako skutočne potrebujú, je ťažké nájsť taký vianočný darček, ktorý poteší. No zážitok alebo aktivita, to sú darčeky, ktoré nielenže po Vianociach nezavadzajú v skrini, no obdarovaný si ich aj dlhšie pamätá.

Zimné plávanie

Plávanie, najmä to v zime, má svoje čaro. O to viac, ak ho trénujú skúsení tréneri, ktorí vedia pracovať nielen so začiatočníkmi, ale aj pokročilými. Deti od 5 rokov môžu dostať od vás 10 týždňový kurz v čase, ktorý si vyberiete. Trénujeme na plavárni FTVŠ Lafrancovi a v plavárni SIŠ Hrdličkova.

Chcem venovať

Jarné in-line korčuľovanie

Jarný 10-týždňový In-line kurz je mimoriadne vhodný nielen v prípade, že už máte pre váš poklad pripravené nové in-line korčule. Je super aj preto, že na jeden kurz môžu chodiť aj deti aj dospelí. Nebojte sa, účastníkov kurzu delíme podľa veku a úrovne do skupín, ktorým sa venujú špecializovaní tréneri.

Chcem venovať

ŠPORT test

Športové testovanie, ktoré odhalí na aký šport má vaše dieťa danosť, si môžete vybrať vo variante aký vám vyhovuje.

Vyberte si čokoľvek, čo chcete

Ak by ste radi venovali iný náš kurz alebo dokonca jarný či letný tábor, napíšte nám, určite sa nejako dohodneme. 🙂

No a ako darček pod stromček dáte?

Nebojte sa, nezabudli sme, že darček by mal mať aj hmotnú podobu. Preto ak si kurz zakúpite a v kurze označíte možnosť DARČEK, najneskôr 24 hodín po úhrade zálohovej platby vám zašleme špeciálny darčekový poukaz vyrobený práve pre vášho obdarovávaného.

Do kedy máte čas?

Ak kurz uhradíte do 21. 12. 2017, ešte stále stíhame vystaviť Vám darčekový poukaz. Ak ste si darček nechali na poslednú chvíľu, radšej nám tiež napíšte alebo zavolajte, aby sme na vás nezabudli.

Nuž a už ostáva len čakať na tie rozžiarené tváre. 🙂

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.