fbpx

Tu nájdete odpovede na najčastejšie otázky a ďalšie informácie k denným táborom BENI camp 2018:

Kde máte „základňu“?

Našou táborovou základňou je areál ZŠ Tupolevova v Petržalke. Tu tvoríme a žijeme programy (“partičky”) podľa výberu detí. Máme tu k dispozícii herne, 3 telocvične (z toho jednu veľkú, jednu špeciálnu na úpolové športy), vonkajší športový areál (futbalové a asfaltové ihrisko, tenisový kurt, workout stroje, neďaleko sa nachádza skatepark).

Ako sa realizujú výlety?

V každom turnuse máme 1 celodenný výlet do areálu DIvoká voda v Čunove, ktorý realizujeme zvyčajne v stredu. Ak je to kvôli počasiu nutné, posúvame ho, budeme Vás o tom včas informovať.

Kedy môžem ráno dieťa priviesť a kedy si ho popoludní vyzdvihnúť?

Ráno môžete dieťa odovzdať do rúk našich vedúcich už o 7:30 hod. V deň výletu je to na individuálnej dohode, môžete dieťa dopraviť na Divokú vodu sami. Popoludní máte možnosť prísť pre Vaše dieťa najneskôr o 17:00 hod. Vzhľadom na nastavenie programu odporúčame prísť pre dieťa najskôr o 16:00 hod., aby deťom nebolo ľúto, že nezažijú niektorú z plánovaných aktivít. V deň výletu môže nastať výnimočná situácia, že sa vrátime z výletu neskôr, o čom Vás však informujeme sms-kou. Ak potrebujete odovzdať dieťa ráno skôr, alebo ho popoludní vyzdvihnúť neskôr, kontaktujte nás ohľadom dohody, zabezpečíme dozor za príplatok 2€/30 min.

Ako je zabezpečené stravovanie a pitný režim?

Deťom zabezpečujeme plné obedové menu (polievka + hlavné jedlo). Desiatu, prípadný olovrant si deti nosia z domu, od nás dostanú každý deň čerstvé sezónne ovocie (jablká, banány, melóny, broskyne…), čo je zvyčajne v iných zariadeniach považované za desiatu. Každý deň odmeňujeme deti malými sladkosťami (na konci dňa) a pre hladošov máme k dispozícii keksíky (často v iných zariadeniach ponúkané ako olovrant). Keďže však vieme, že stravovacie návyky detí sú veľmi rôznorodé čo do chutí, tak aj do množstva, desiatu a olovrant ponechávame v réžii rodičov. Nonstop zabezpečujeme deťom pitný režim – voda nesýtená, jemne sýtená, sirupová voda.

V dňoch pobytu na ZŠ Tupolevova sa stravujeme v neďalekej reštaurácii ALFA, na Divokej vode nás obslúžia vysokokvalitnou kuchyňou tamojšieho hotela.

Čo keď si dieťa bude chcieť vyskúšať program z inej „partičky“?

Programy sa môžu v popoludňajších hodinách aj prekrývať. Ak však dieťa prejaví záujem o aktivitu inej programovej skupiny, po dohode s vedúcimi sa mu snažíme vyjsť v ústrety.

Aký je systém využívania atrakcií na výletoch?

Spolu s dieťaťom si dopredu vyberiete z našej ponuky, ktorú obdržíte pred táborom e-mailom.

Aké atrakcie sú v cene výletu?

V cene tábora sú 2 atrakcie (okrem motorových – tie sú vždy za príplatok). Môžete dieťaťu zvoliť aj viac atrakcií, príplatky Vám zúčtujeme v závere denného tábora. Dbáme na to, aby dieťa absolvovalo minimálne tie 2 atrakcie, ktoré si vybralo v cene tábora. Môže sa stať, že niektoré z ďalších atrakcií nebude môcť absolvovať z kapacitných dôvodov. Na tomto výlete majú deti od nás aj 1 porciu zmrzliny zadarmo.

Kto bude s mojim dieťaťom pracovať?

O Vaše deti sa starajú naše táborové koordinátorky a profesionálny animačný tím spolu s certifikovanými trénermi s BENITIMu. V záujme bezpečnosti a dodržania programu zabezpečujeme dostatok pedagogického a pomocného personálu (1 dospelý na max. 10 detí).

Ako využiť Rekreačný poukaz?

V súvislosti s využívaním Rekreačných poukazov a alebo poukazov od Vášho zamestnávateľa (systém Benefit Plus / Cafeteria, apod.) si Vás dovoľujeme upozorniť, že nie je možná ich finančná refundácia, a to ani v prípade, ak nevyužijete službu (kurzy, tábory a pod.), na ktorú ste poukaz uplatnili.

 

 

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.