fbpx

MOŽNOSTI A SYSTÉM PLATIEB ZA VAŠE KURZY

 

APLIKÁCIA PAYSY 

Rozhodli sme sa presunúť správu členstva našich detí v klube do systémy paysy, ktoré je moderným nástrojom pre nás ako organizácie, ale aj pre rodičov a členov.

Prostredníctvom aplikácie Paysy je možné uhrádzať kurzy, sledovať históriu platieb a viesť si evidenciu všetkých kurzov prehľadne a bez starostí.

V každom našom kurze Vás po prihlásení presmerujeme na stránku paysy, kde si po vytvorení vlastného konta viete kedykoľvek pozrieť stav Vašich platieb, prípadne pohľadávok aj urobiť registráciu na druhého člena v rámci jedného účtu podľa nasledovného manuálu TU:

Najčastejšie otázky. odpovede nájdete TU.

 

ŠPORTOVÝ POUKAZ / REKREAČNÝ POUKAZ

Pri akomkoľvek kurze si môžete uplatniť aj Športový poukaz alebo rekreačný, vďaka ktorému ušetríte 55% nákladov na kurzovné, až do výšky 275€ ročne. Športový / rekreačný  poukaz môžete využiť ako zamestnanec u svojho zamestnávateľa alebo dať do nákladov, ak ste SZČO.

AKO NA TO?

Prihláste sa do Vášho účtu PAYSY. V pravom hornom rohu nájdite formulár „Podklady pre príspevok“ – viď obrázok dole. Po vyplnení formulára Vám Paysy vygeneruje žiadosť, ktorú si podáte u Vášho zamestnávateľa.

Čo ešte potrebujete vedieť?

  • pre žiadneho zamestnávateľa nie je poskytovanie príspevku na športovú činnosť dieťaťa svojho zamestnanca povinné. Je to výhodné, pretože si znížite daň z príjmov.
  • jeden športový poukaz sa uplatňuje za všetky deti predkladateľa súhrnne (rodiča, opatrovníka)
  • pracovný pomer u zamestnávateľa musí trvať najmenej 24 mesiacov, inak bude výška príspevku krátiť podľa dĺžky pracovného pomeru
  • zamestnanec môže za kalendárny rok požiadať o „športový poukaz“ len u jedného zamestnávateľa
  • súčasť účtovných dokladov musí byť meno a priezvisko dieťaťa, ktoré vykonáva športovú činnosť, obdobie, na ktoré sa vzťahuje tento doklad .

Na aké kurzy môžete využiť športový poukaz?

BENITIM je športová organizácia zapísaná v registri právnických osôb v športe.

Viac informácií o podmienkach nájdete tu .

sportmaniak športové kurzy Benitim

BENITIM o.z. | © 2012 - 2022 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.