fbpx
Chlapci sa smejú

Čas jarných prázdnin každý vníma inak. Niektorí rodičia sa vydajú s deťmi na lyžovačku či výlet, no pre väčšinu z nás, rodičov, je problém čo s deťmi. Najmä ak nemáme možnosť vziať si dovolenku alebo jednoducho neholdujeme zimným radovánkam. Alebo nám jednoducho vybuchol plánovaný program.

Cvičenie v telocvičniSamozrejme, my rodičia chceme, aby si deti cez prázdniny oddýchli od školských povinností, no zároveň aby čas strávili aktívne. Kam sa vybrať, čo pre deti pripraviť, aby sa nenudili alebo aby neskončili pri počítačových hrách či pri televízii. To hrozí najmä teraz, keď to vyzerá, že sneh v Bratislave nebude.

Máme riešenie. Denný jarný tábor BENI camp v Bratislave so športovým alebo tanečným zameraním zabezpečí, aby si deti prázdniny užili. V našom tábore budú deti športovať a tancovať s trénermi z BENITIMu, zabávať sa s animátormi, vyskúšajú si najnovšie atrakcie Petržalky, a 27. februára prídu do školy veselé a nabité energiou.

Program denného tábora je zostavený pre deti od 7 do 15 rokov a prídu si na svoje naozaj všetci.

Vybláznime sa v úplne novej plavárni s tobogánom, vyskúšame gymnastickú halu s lezeckou stenou a na bowlingu rozprúdime tímového ducha. Obľúbenci počítačových hier určite ocenia možnosť zašportovať alebo zatancovať si s pomocou Xbox-u.

Chalani si zmerajú sily v nerf či air soft súbojoch, zahrajú si florbal, futbal, kin ball, ping pong môžu si vybrať z parkourových, atletických, či judo tréningov.

Dievčatá budú okrem spoločného programu aj tancovať – na výber je cheerleading a gymnastika a hip-hop, disco či latino tanec.

Hlavný animátor tábora sa už teší na legendárne Šimurajove výzvy na telo, na vojnu sever proti juhu, pátračku a vozíkovú rally.

Základné info o tábore:
termín: 20. 2. – 24. 2. 2017
časy: každý deň 7:30 – 17:00 hod.
vek: 7-15 rokov
miesto: areál ZŠ Tupolevova, Bratislava

Viac informácií o tábore.

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.