fbpx

AKTUÁLNE! Spúšťame jarné INLINE kurzy, od 13.3. v ANŠ na Pivonkovej ulici v Ružinove. Rovnako sa môžete prihlásiť do prebiehajúcich jarných plaveckých kurzov. 

Fotogaléria trénera

Ema je študentkou psychológie na UK v Bratislave. Počas štúdia na gymnáziu sa venovala okrem plávania hlavne vybíjanej, ale aj literárnym a jazykovým súťažiam. Viaceré boli úspešné aj na krajských úrovniach. Pláva od škôlky a od svojich 16 rokov sa venuje aj trénovaniu plávania. Najprv s dohľadom, potom už ako samostatná trénerka I. kvalifikačného stupňa trénuje v BNT deti už siedmy rok. Má skúsenosti ako skupinová trénerka s výnimočným individuálnym prístupom. Trénovanie ju veľmi baví a robí to naozaj rada. Preto by sa chcela tomu venovať aj v budúcnosti a svoje know-how neustále rozširovať, skvalitňovať a posúvať ho ďalej.

Ak Eme ostane popri práci a škole nejaký voľný čas, prípadne ho na čítanie, divadlo, alebo na prechádzku. Okrem toho pravidelne cvičí jogu, bicykluje sa, venuje sa TRX… stále čo ju chytí, zaujme a rozhýbe telo:)

Životným krédom je pre ňu jednoduché “Dýchaj” 🙂

Ema svoju výnimočnosť radšej ponecháva na povšimnutie a posúdenie inými 🙂

Videá trénera

Tento tréner ešte nepridal svoje videá.