fbpx

AKTUÁLNE! Držíme Ti miesto v tábore!              Prihlášky na šk.rok 2024/25 budú spustené od 15.6.

Klaudia

Fotogaléria trénera

Klaudia je rodáčka spod Tatier, konkrétne z Popradu a bývalá úspešná volejbalistka. Vyštudovala FTVŠ (učiteľstvo TV, šport a zdravie). Má ukončenú doktoratúru v odbore športová humanistika, rovnako na FTVŠ UK v Bratislave. kde aktuálne pracuje ako asistentka profesora. Už štvrtý rok trénuje deti všeobecnú športovú prípravu. Klaudia v minulosti aktívne hrávala volejbal a zúčastnila sa rôznych športových súťaží, kde získala ocenenia. Najväčší športový úspech dosiahla na Majstrovstvách SR v biatlone, kde získala 1. miesto. Pôsobila na univerzite v Macau, kde sa zaoberala pohybovou aktivitou detí, ich motiváciou a analýzou výkonnosti. Miluje prírodu, všetko, čo súvisí so športom. outdoorové aktivity, tabatu a jógu, Rada číta a stále sa vzdeláva 🙂

Jej cieľom je rozhýbať čo najviac detí a vybudovať v nich pozitívny návyk k športu na celý život. Najnovšou výzvou je aktuálne rozhýbať teenagerky vo veku od 11+ v novom projekte MY TEEN.

Motto a celoživotné krédo, ktorého sa drží je: jednoduché a z vlastného života: “Športuj aby si bol zdravý a uč sa cudzie jazyky, aby si všetkému rozumel”.

 

Videá trénera

Tento tréner ešte nepridal svoje videá.