fbpx

AKTUÁLNE! Spúšťame jarné INLINE kurzy, od 13.3. v ANŠ na Pivonkovej ulici v Ružinove. Rovnako sa môžete prihlásiť do prebiehajúcich jarných plaveckých kurzov. 

Natália

Fotogaléria trénera

Natália úspešne ukončila magisterské štúdium – šport a rekreáciu. Bakalára vyštudovala v Košiciach, Mgr. v Nitre, pedagogické minimum tiež v Nitre. Po ukončení štúdií začala v BENITIMe trénovať šport a tanec.
Naty sa okrem športu venuje profesionálnemu tancu. Je súčasťou známej tanečnej skupiny Ladylicious, ktorú vedie Miňo Kereš. Spolupracujú s TV Markíza, na rôznych TV projektoch ako Tvoja tvár znie povedome, Chart show, Let´s Dance, 2na1 a tiež sú súčasťou rôznych iných spoločenských podujatí. Práve členstvo v Ladylicious považuje za svoj najväčší tanečný úspech.
Deti trénuje od svojich 17 rokov. V roku 2011 si s dievčatami v KE založili OZ Art Street Crew. Tanečnú skupinu s cca 80 deťmi, s ktorou dosiahli veľa súťažných úspechov. Popritom tancovali na hokejových zápasoch HC Košice ako roztlieskavačky, kde už NATY všetko koordinovala. Táto časť ju natoľko nadchla, že sa rozhodla venovať koordinácii športových a tanečných tréningov aj u nás v BENITIME. Dnes je nosným pilierom viac ako polovice tréningov ktoré O.Z. organizuje. V Budúcnosti by chcela aj naďalej pracovať s deťmi tu v BA alebo v rodných KE.
Drží sa kréda: Usmievaj sa a neber sa príliš vážne”

Videá trénera

Tento tréner ešte nepridal svoje videá.