fbpx

AKTUÁLNE! Spúšťame jarné INLINE kurzy, od 13.3. v ANŠ na Pivonkovej ulici v Ružinove. Rovnako sa môžete prihlásiť do prebiehajúcich jarných plaveckých kurzov. 

Benitim test pre dospelých

Ktoré športy vám sadnú najviac?

Potrebujete sa viac hýbať? Možno aj športujete, ale nie je to Vaša šálka kávy… musíte sa nútiť, aby ste sa odhodlali k troche pohybu. Alebo hľadáte ten správny šport, pri ktorom sa budete cítiť skvele? 

Existuje skratka k Vášmu hľadaniu. Otestujte si svoje dispozície pre ten správny šport, ktorý Vám dokonale sadne, a pri ktorom budete fit.

Testy pre dospelých

Nestrácajte čas a otestujte sa!
BENITIM TEST psychodiagnostika pre športy

O Benitim teste

Benitim test je inovatívna analýza osobnosti pre výber najvhodnejších športov v každom veku. Používa jedinečnú metodiku, vyvinutú na Slovensku. U dospelého človeka netestujeme fyzickú kondíciu, ale sústreďujeme sa len na analýzu jeho osobnosti v športe, kde ide o príjemný rozhovor medzi testovaným a psychológom. Psychológ vyhodnocuje odpovede testovaného, jeho aktuálne životné nastavenie a jeho postoje. Vďaka originálnemu testu vieme presne určiť nielen typ športovej aktivity/aktivít, ale aj výkonnostnú úroveň osobnosti, ďalej jeho nároky, či obtiažnosť na prípravu, nastavenie tréningu tak, aby testovaná osoba dokázala byť motivovaná a zároveň nepreťažená. 

Výsledkom testovania je písomná analýza, ktorú má možnosť testovaný ešte konzultovať so psychológom.

priebeh testovania

Test pre dospelých pozostáva z osobnostného testu, absolvujete ho v kancelárii BENITIMU. Ide o 30 minútové stretnutie, vyplnenie osobnostného testu doplneného rozhovorom s kvalifikovaným psychológom.

Výsledok testu obdržíte vo forme 2-stranového vyhodnotenia, do 2 týždňov od stretnutia. 

Dohodnite si termín svojho testovania na benitim@benitim.sk.

benefity

  • test motivuje k športovaniu  – zdanlivým nešportovcom ukáže, v ktorých športoch sa môžu realizovať 
  • aktívni športovci zistia, či šport, ktorému venujú množstvo energie je ten, ktorý ich bude baviť dlhodobo, test im pomôže nastaviť tréningový proces tak, aby boli dlhodobo motivovaní  
  • teenagerom, ktorí cítia, že pohyb je dôležitý, ukáže správny smer 
  • test prispieva k úspešnému uplatneniu v športe a znižuje riziko demotivácie
  • test pomôže nasmerovať váš fyzický rozvoj a dobrú kondíciu.
  • získajte jasne stanovené fyzické a osobnostné dispozície, ktorými disponujete 
  • eliminujte svoje mylné presvedčenia o vašom športovom smerovaní
  • ušetrite energiu aj peniaze pri skúšaní rôznych športov

Okrem rozsiahleho hodnotenia z psychologického pohľadu s množstvom rád, akým športovým smerom sa ubrať, získate možnosť sebareflexie, lepší pohľad na  seba samého a skratku k ďalším rozhodnutiam, aké športy si vybrať v budúcnosti.

Otestujte si svoje predpoklady na športy!

Prihláška

Údaje k platbe obdržíte do mailu po odoslaní prihlášky. Zálohu vo výške 25 € je potrebné uhradiť prevodom do 3 dní po odoslaní prihlášky a rozdiel v hotovosti na mieste v deň testovania. 

Záloha je nevratná.

referencie