fbpx

AKTUÁLNE! Prihlášky na tábory 2024 sú spustené. Zarezervujte si miesto v turnuse už teraz.

Ponuky pre škôlky

Milá pani riaditeľka, nesmierne nás teší, že čítate tieto riadky a rozmýšľate nad kurzom pre deti z Vašej škôlky. Práca s deťmi predškolského veku je pre nás potešením a zároveň misiou. Našou základnou filozofiou je ukázať deťom, že šport je zábavný, zdravý, že prináša radosť do života. 

Ponuka pre materské školy

Pre deti vo veku 3 – 6 rokov máme pripravené 4 základné kurzy, ktoré sme schopní realizovať dlhodobo – počas celého roka (september – jún), ale aj krátkodobo, podľa Vašich možností a potrieb.

Športmaniak 3 - 6 rokov

športmaniak gumkáči Benitim

Celoročný športový program pre deti škôlkarskeho veku  je ideálnou prípravou pre ďalší kurz po nástupe do školy – Športmaniak 6-10 rokov pre školákov.

Benidance 3 - 6 rokov

Benidance 3-6 BENITIM piškotky

Benidance je jedinečný tanečný program pre škôlkarov, v ktorom pod dohľadom skúsenej tanečnej inštruktorky, deti trénujú všeobecnú tanečnú prípravu.

Inline korčuľovanie

inline pre deti 3-6

Inline kurz pre deti predškolského veku je vhodný na osvojenie si základov korčuľovania, rovnovážne a posilňovacie cvičenia, bezpečné padanie, techniky odrážania, brzdenia a pod.  

Plavecký kurz

plávanie BENITIM

Hravou formou zoznamujeme deti s vodou. Zručnosti, ktoré deti nadobudnú počas kurzu, sú zamerané na podporu radosti z plávania, súťaživosti, na učenie sa hrou a vzťah k vode.

Výhody spolupráce

  • Tréningy kurzov Športmaniak a Benidance absolvujeme vo Vašej škôlke
  • Kurzy Plávania a Inline korčuľovania realizujeme v blízkosti Vašej škôlky, v čo najkratšej vzdialenosti
  • Tréningy môžeme realizovať aj v doobedňajších hodinách
  • Spolupracujeme s učiteľmi telesnej výchovy a kondičnými trénermi, vyškolenými na detský šport. Trénerom poskytujeme prácu, ktorou si dopĺňajú učiteľské zárobky.  Tí, čo pracujú na živnosť, si zas v čase, kedy nemajú klientov, zarábajú práve trénovaním detí.

gumkači

Pre záujem o otvorenie kurzov na Vašej škole a predstavenie ponuky Benitim-u nás kontaktujte krátkou správou. Následne Vás budeme kontaktovať bezodkladne.

Tešíme sa na spoluprácu s Vašou škôlkou!