fbpx

Prihlášky na šk.rok 2024/25 sú spustené!

Ponuky pre školy

Vážená pani riaditeľka, pán riaditeľ!

Ak hľadáte kvalitného partnera pre športové a tanečné kurzy, bude nám potešením otvoriť kurzy na Vašej škole. Našou misiou je pôsobiť v každej mestskej časti Bratislavy a v blízkom okolí, aby deti mali vo svojej štvrti dostupné možnosti pohybovej aktivity.

 

Naše výsledky

Benitim kurzy na školách
  • 12 rokov realizujeme overené športové  programy s vlastnou metodikou
  • viac ako 10 tisíc spokojných detí od 3 do 16 rokov 
  • 35 škôl vo všetkých častiach Bratislavy, kde nás poznajú rodičia, deti a zamestnanci škôl
  • 4000 detí v našich letných športových táboroch 
  • pestrá škála športových a tanečných kurzov
  • dostali sme Cenu Nadácie Orange za mimoriadny pedagogický prínos v športe
  • spolupracujeme s cca 300 učiteľmi telesnej výchovy a kondičnými trénermi, vyškolenými na detský šport. Trénerom poskytujeme prácu, ktorou si dopĺňajú učiteľské zárobky.  Tí, čo pracujú na živnosť, si zas v čase, kedy nemajú klientov, zarábajú práve trénovaním detí.

Jednoduchá a dobrá spolupráca

Prenájom telocvične

Telocvične / tanečné sály si prenajímame na celý šk. rok. Snažíme sa kurzy realizovať v rovnakom režime každý rok, čím škole garantujeme stály príjem.

Vlastné pomôcky

Počas našich tréningov sme sebestační, používame vlastné cvičebné pomôcky. Nezaťažujeme tak školu využívaním školského náradia.

Vlastný prihláškový systém

Benitim má vlastný prihlasovací systém na kurzy, čím úplne odbremení školu. Takto môže škola presmerovať rodiča priamo do Benitimu.

Deti si vyzdvihneme z ŠKD

Naši tréneri vyzdvihujú deti z jednotlivých tried počas ŠKD a podľa dohody ich aj odovzdávajú späť. Tento krok oceňujú ako rodičia, tak aj školy.

Akú súčinnosť potrebujeme od školy?

Informovanosť

Pomôžte nám informovať rodičov o našich kurzoch prostredníctvom školského informačného systému. Benitim nasleduje ekologický “paper-less” trend a každá digitálna správa nám ušetrí papier i peniaze.

Nábory

V mesiaci september realizujeme nábory počas vyučovacích hodín, ale aj počas ŠKD. Vaša súčinnosť pri ich realizovaní nám veľmi pomôže. Nábory pripravujeme atraktívne, zábavne, s vlastnými pomôckami. 

Benitim nábory

Pre záujem o otvorenie kurzov na Vašej škole a predstavenie ponuky Benitim-u nás kontaktujte krátkou správou. Následne Vás budeme kontaktovať bezodkladne.

Tešíme sa na spoluprácu s Vašou školou!