Miesto Frekvencia Po Uto Str Štv Pia So Ne Vek Cena Začiatok Tréner / Lektor
BA 5 Petržalka – ZŠ Gercenova 1. skupina 1x týždenne - zľava na kurzovnom pre deti z CZŠ Gercenová - - - - 15:00 - 16:00 - - 6 - 13 r. 23.09.2022 Patrik Gula
BA 5 Petržalka – ZŠ Gercenova 2. skupina 1x týždenne - zľava na kurzovnom pre deti z CZŠ Gercenová - - - - 16:00 - 17:00 - - 6 - 13 r. 23.09.2022 Patrik A.

BENITIM zabezpečuje všetky športové pomôcky. Dieťa na tréningy potrebuje:

  • športové, pohodlné oblečenie – tričko s krátkym rukávom, tepláky/legíny/šortky, tenisky vhodné do telocvične, mikinu
  • fľašu s pitím
  • BENIbook (dieťa dostane od trénera)
  • chuť športovať 🙂

Tréning prebieha v telocvični na základných školách v Bratislave. Tréneri deti vyzdvihnú v ŠKD a po skončení tréningu odovzdajú priamo rodičovi alebo vrátia späť do ŠKD. Rodič môže voziť dieťa na tréningy podľa rozpisu aj z externého prostredia.

Futbaloví tréneri učia naše deti zážitkovou metódou najpopulárnejšiu hru na svete 🙂

Spolupracujeme s učiteľmi telesnej výchovy a kondičnými trénermi. Vyhľadávame kreatívnych a výborných pedagógov. Preškoľujeme ich aj v odborných špecializáciách, aby vedeli v praxi s deťmi používať to, čo sa v škole naučili. Školíme ich v pedagogických zručnostiach. Učíme ich trénovať v našom tréningovom pláne vypracovanom na jednotlivé vekové kategórie. Poskytujeme im poradenstvo špeciálneho pedagóga. Poskytujeme im nami vytvorenú databázu cvičení vhodných pre deti, ktorú neustále dopĺňame. Nami vyškolení tréneri sú špecialisti na detský šport. Trénerom poskytujeme prácu, ktorou si dopĺňajú učiteľské zárobky a tréneri pracujúci na živnosť si zase v čase, kedy nemajú klientov zarábajú trénovaním detí.

Sledujte nás a získajte najčerstvejšie informácie na

Cena kurzu

Cena jedného tréningu pri frekvencii 1x týždenne: 6 €

  1. splátka za 1.polrok: 96 €
  2. splátka za 2.polrok: bude vypočítaná podľa zostávajúceho počtu tréningov.

Cena jedného tréningu pri frekvencii 2x týždenne: 5 €

  1. splátka za 1.polrok: 150 €
  2. splátka za 2.polrok: bude vypočítaná podľa zostávajúceho počtu tréningov.

V školskom roku garantujeme 60 tréningov – pri frekvencii 2x týždenne a 32 tréningov – pri frekvencii 1x týždenne. BENI Day hodnotiaci spoločný tréning rodič dieťa, odmeňovacie darčeky vrátane medailí a informovanie prostredníctvom sms o zrušení, príp. presune tréningov sú samozrejmosťou v našej komunikácii.

Obrázky

Videá