Miesto Frekvencia Po Uto Str Štv Pia So Ne Vek Cena Začiatok Tréner / Lektor
BA 5 Petržalka - ZŠ Gercenova 2x týždenne 16:00 - 17:00 - - 14:30 - 15:30 - - - 6 - 15 r. Neurčený
BA 5 Petržalka – CZŠ Narnia 2x týždenne - výhradne pre deti z CZŠ Narnia - 16:00 - 17:00 - 16:00- 17:00 - - - 6 - 15 r. Neurčený
BA 2 Ružinov - ZŠ Ostredková 1x týždenne - - - - 14:00 - 15:00 - - 6 - 15 r. Neurčený

BENITIM zabezpečuje všetky športové pomôcky. Dieťa na tréningy potrebuje:gymnastika kurz benitim

  • športové, pohodlné oblečenie – tričko s krátkym rukávom, tepláky/legíny/šortky, tenisky vhodné do telocvične, mikinu
  • fľašu s pitím
  • BENIbook (dieťa dostane od trénera)
  • chuť športovať 🙂

 

Gymnastika prebieha v telocvičniach na základných školách v Bratislave. Tréneri deti vyzdvihnú v ŠKD a po skončení tréningu odovzdajú priamo rodičovi alebo vrátia späť do ŠKD. Rodič môže voziť dieťa na tréningy podľa rozpisu aj z externého prostredia.

Samotný tréning trvá 60 minút, koná sa 1x alebo 2x týždenne a v školskom roku prebehne 30, resp. 60 tréningov (podľa frekvencie tréningov).

 

Na konci školského roka dostane dieťa osobný športový profil, ktorý vypracuje jeho tréner.

Pozrite si ukážku:

 

 

 

V prípade, že je skupina plne obsadená, uprednostníme deti prihlásené na frekvenciu tréningov / lekcií 2x týždenne.

Sledujte nás a získajte najčerstvejšie informácie na

Prihlášku vyplňte aj v prípade, že v tabuľke nie je uvedený čas kurzu na vami vybratej škole. O otvorení skupiny vás budeme obratom informovať.

 

Naši tréneri

Spolupracujeme s učiteľmi telesnej výchovy, kondičnými trénermi. Vyhľadávame kreatívnych trénerov a výborných pedagógov. Preškoľujeme ich aj v odborných špecializáciách, aby vedeli v praxi s deťmi používať to, čo sa v škole naučili. Školíme ich v pedagogických zručnostiach. Učíme ich trénovať v našom tréningovom pláne vypracovanom na jednotlivé vekové kategórie. Poskytujeme im poradenstvo špeciálneho pedagóga. Poskytujeme im nami vytvorenú databázu cvičení vhodných pre deti, ktorú neustále dopĺňame. Nami vyškolení tréneri sú špecialisti na detský šport. Trénerom poskytujeme prácu, ktorou si dopĺňajú učiteľské zárobky a tréneri pracujúci na živnosť si zase v čase, kedy nemajú klientov zarábajú trénovaním detí.

Za náš prístup v športovom vzdelávaní detí, v pedagogickom prístupe trénerov a za individuálny prístup pri trénovaní sme získali Mimoriadnu cenu nadácie Orange za rok 2016.

Podmienky absolvovania kurzu nájdete tu: https://benitim.sk/podmienky-celorocne-kurzy/.

Cena kurzu

Ročný poplatok pri frekvencii tréningov 2x týždenne je stanovený vo výške 360€ ( 7€ tréning) s možnosťou 2. splátok po 180€

Ročný poplatok pri frekvencii tréningov 1x týždenne je stanovený vo výške 210€ ( 7€ tréning) s možnosťou 2. splátok po 105€

 

 

Obrázky

Videá