Dobrý deň BENITIM! V prvom rade vám chcem poďakovať za výborne odvedenú prácu. Šimonko sa na tréningy vždy teší a to je pre mňa ako mamu tá najlepšia satisfakcia. Na kurz som ho prihlásila aj na budúci školský rok – na ZŠ Tupolevova, ktorú navštevuje.Už sa nevie dočkať letného tábora, na ktorý sa kvôli trénerovi tiež prihlásil. Pekné leto prajeme a vidíme sa v športmaniakovskej partičke.
PRIHLÁŠKY NA CELOROČNÉ KURZY 2026/27 SÚ SPUSTENÉ! Postupne pridávame. Ak prihlásite dieťa do 15.8.2026, získate automaticky ZĽAVU 10€ (1-frekvenčné) ZĽAVU 20€ (2-fekvenčné)