fbpx

AKTUÁLNE! Držíme Ti miesto v tábore!              Prihlášky na šk.rok 2024/25 budú spustené od 15.6.

Jakub

Fotogaléria trénera

Jakub študuje programovanie digitálnych technológií a zároveň je náš najmladší parkourový tréner. Tvrdí, že: “v parkoure sa dá najviac dosiahnuť svojou vytrvalosťou. Existuje pravidlo, že kvalitný trick a dobre natrénovaný basics, tvorí základ každého správneho parkouristu.” Je potrebné hlavne veľa trénovať, trénovať a ešte raz trénovať. Bez vytrvalosti sa v parkoure ďaleko dostať nedá, preto pokiaľ ju máte, jej účinky budú vo vašom progrese krásne vidieť.

Jakub je zástanca individuálneho štýlu a voľnosti v prekonávaní prekážok. Pokiaľ je dobre zmáknutý basics, je položený základ s ktorým sa dá ďalej experimentovať. Tým sa dá vytvoriť taký štýl skákania, ktorý je vlastný len a len pre vás. Vynaliezavosť a kreativita sa v parkourovej komunite veľmi oceňujú. Vo voľnom čase hrá na gitare, rád číta knihy, hľadá inšpiráciu z youtubových parkour kanálov a v každodennom živote sa snaží posúvať svoje limity ako pri parkoure, tak v otužovaní.

Drží sa hesla:

Neprestávaj sa sa učiť nové veci, nevzdávaj sa, rob to, čo ťa napĺňa, akceptuj každú životnú skúsenosť a v neposlednom rade “Čo ťa nezabije, to ťa posilní”.

Videá trénera

Tento tréner ešte nepridal svoje videá.