fbpx

AKTUÁLNE! – Prvé tréningy spúšťame  postupne od 19.9.  – 4.10.2023. Všetci dostanú email s presnými informáciami. Ďakujeme za pochopenie.

Podporný športový tím

Laco

Laci je náš športový koordinátor. Bývalý vášnivý hokejista, všestranný športovec a milovník dobrej literatúry.

Čítať viac »

Eva

Eva je naša najnovšia posila v BENI kancelárii. Športová koordinátorka a bývalá volejbalová reprezentantka (TJ Třinec, Sokol FM, 2. Liga) pochádza z Mostu u Jablunkova.

Čítať viac »

Lukáš

Luky je ambiciózny inlinový koordinátor tréner. Svojim dravým motivačným prístupom si získal všetky deti 🙂 V Benitime má okrem trénovania detí na starosti aj personalistiku.

Čítať viac »

Natália

Natália úspešne ukončila magisterské štúdium – šport a rekreáciu. Bakalára vyštudovala v Košiciach, Mgr. v Nitre, pedagogické minimum tiež v Nitre. Po ukončení štúdií začala

Čítať viac »