fbpx

AKTUÁLNE! Spúšťame jarné INLINE kurzy, od 13.3. v ANŠ na Pivonkovej ulici v Ružinove. Rovnako sa môžete prihlásiť do prebiehajúcich jarných plaveckých kurzov. 

my TEEN 11-15 r.

Staň sa sebavedomou a rozhodnou slečnou!

Celoročný kurz pre dievčatá, ktoré chcú nájsť cestu k sebe, nasledujú zdravý a vyrovnaný životný štýl.

Máš hlavu plnú otázok a žiadne odpovede? Zišla by sa ti bezpečná časť kamošiek a dospelých, kde sa dá slobodne pýtať bez posudzovania, posmechu či trápenia? Chceš cvičiť, ale nemáš s kým alebo nevieš ako?

Budeme športovať. Lebo pohyb ti prinesie do života radosť, endorfíny, kondíciu a krajší vzťah k svojmu telu.

Budeme rozoberať čo nás trápi a nachádzať najvhodnejšie riešenia. Pretože zorientovať sa v spleti emócií a náročných situácií je ťažké. Pretože informácie na sociálnych sieťach nemusia byť vhodné práve pre Teba.

Budeme sa rozprávať o zdravom životnom štýle. Lebo každý potrebuje vedieť, ako viesť zdravý životný štýl a nezblázniť sa z toho.

Budeme partia. Vo svojej skupine nájdeš bezpečné zázemie, kde sa budeš môcť rozprávať o témach, ktoré ťa najviac zaujímajú.

Zostaneme v spojení aj cez Instagram @myTEENprebaby.

Vytýčime si spolu ciele, ktoré ťa budú posúvať vpred.

Ak máš témy, ktoré chceš riešiť individuálne, mentorka ti poradí.

Tak sa pridaj k nám!

Po prihlásení budete presmerovaný na platobnú stránku paysy.sk.

Informujte sa o preplatenie tohto kurzu u Vášho zamestnávateľa – Viac tu

Kurzovné:

1x týždenne: 66 € / jedna splátka

Platba kurzovného je rozdelená do dvoch splátok, v septembri a v januári.

Celkový počet tréningov pri frekvencii 1x týždenne je 33 tréningov.

Súčasťou kurzovného je pripoistenie dieťaťa pre prípad úrazu vzniknutého počas tréningov.

Striedame pohybové aktivity s rozhovormi na rôzne témy, ktoré dievčatá zaujímajú aj trápia. Pri frekvencii hodiny mesačne, je skladba programu nasledovná: 2 tréningy a 2 stretnutia s mentorkou. To znamená, že každý druhý týždeň dievčatá absolvujú 60 min. športový tréning a 60 min. motivačný mentoring so psychologičkou.

Absolvovaním kurzu môžeš získať veľa:

 • kondíciu – cvičenie ti dodá silu, pevnejšie telo, radosť. Spoznáš atraktívne športy, ktoré ti prinesú uspokojenie a poctivú dávku psychohygieny
 • sebapoznanie – vnesieme do tvojho rozbúreného života schopnosť relaxovať, navodíš si pocit rovnováhy a pohody. Vďaka tomu budeš vo svojom konaní rozvážnejšia
 • sebaúctu – nájdeš svoje silné stránky, zistíš ako fungovať lepšie v spoločnosti, tak aby s tebou druhí nemohli manipulovať
 • sebalásku – zistíš ako sa starať o svoje duševné zdravie a akceptovať prirodzené zmeny v živote
 • otužíš sa a zvýšiš si frustračnú toleranciu – ako narábať s intenzívnymi emóciami, keď svet práve nefunguje ako by si chcela
 • nastavíš si hodnoty – budeš mať jasno v tom, čo je pre teba dôležité v rámci etických a morálnych hodnôt
 • lepšie sa začleníš v spoločnosti – keď pochopíš seba, budeš lepšie chápať druhých, čo ti pomôže v budovaní kvalitných vzťahov
 • budeš vedieť predchádzať psychickým problémom – rozlíšiš, kedy má človek poruchy príjmu potravy, depresie, sebapoškodzuje sa a pod.

Budeš lepšie rozumieť svetu a svet tebe. Pridaj sa do myTEEN a všetko toto objavíš 

 • športové, pohodlné oblečenie
 • fľašu s pitím
 • BENIbook (dieťa dostane na prvom tréningu)

Odborným garantom pre program myTEEN je Mgr. Mária Šimčák – Tóthová. p. Šimčák je úspešná detská psychologička. Práci s deťmi sa venuje už viac ako 25 rokov. Pracuje s deťmi s rôznymi problémami, s celými rodinami, s učiteľmi a so školskými kolektívmi. Je členkou Rady pre reklamu ako odborník na problematiku reklamy so zameraním na deti. Lektoruje a je autorkou mnohých programov pre deti a mládež, rodičov. Pracuje s projektom sebadôvery Dove pre dievčatá, matky a všetky deti, ktoré potrebujú obstáť v modernom svete. Napísala niekoľko kníh: Som rodič a čo s tým?, Som rodič a čo s tým a Testujme a rozvíjajme svoje dieťa. Je šťastnou mamou dvoch detí.

Termíny a školy

MapaNázov kurzuŠkolaMestská časťDni 1+2Deň 1Deň 2Poznámka
my TEEN 11-15 r.ZŠ Malokarpatské námestieBratislava 4
 
Štvrtok 15:00
Prihláška
Prihlásenie je stále možné