fbpx

Ak Vám naša práca dáva zmysel, darujte nám 2%.

Deti potrebujú pravidelný pohyb pre ich zdravý fyzický a psychický vývin, bez neho to nejde. Základnou víziou založenia Benitimu bolo, zažať v deťoch lásku k športu na celý život. Na myšlienke športovania s radosťou a chuťou sme vystavali naše početné, obľúbené tréningové programy a tábory, ktoré prinášame deťom s tímom skúsených trénerov.

Vrátili ste sa aj po covide. Nesmierne nás teší, že sa k nám vrátili deti aj po dlhých lockdownoch a prerušovaných dvoch sezónach. Tento fakt v nás prehlbuje presvedčenie, že deti potrebujú a chcú mať každodenný pohyb. Sme tu práve preto už 12-tym rokom a nepoložila nás ani silná prekážka ako bola korona.

Žiaľ, keďže  Benitim pôsobí v nesúťažnej športovej oblasti, pre ktorú štát nemá nastavené procesy  štátneho financovania, musí si Benitim nachádzať vlastné cesty financovania. 

Preto je Vaša podpora pre nás podstatná, ďakujeme za Vaše  2%! 

Podajte nám pomocnú ruku, vaša podpora je pre nás dôležitá. Chceme naďalej prinášať deťom športové tréningy, tábory a programy, ktoré milujú a chodia na nich s radosťou. Veď zdravé deti sú základom našej spoločnosti a jej budúcnosti.

Podporte našu snahu a venujte nám 2%.

Postup je jednoduchý. Nájdete ho v týchto POKYNOCH.

ĎAKUJEME!

BENITIM o.z. | © 2012 - 2023 BENITIM.sk - realizácia CompSoft s.r.o.